Kalenteri
Syyskuu 2021
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
35
 
 
1
2
3
Harjoitukset:HH
15:10-16:00
JÄÄ
Valvonta: Hilla
Harjoitukset:PEILISALI/KÄYTÄVÄ
16:15-17:15
OHEINEN

4
Tapahtuma:10:00 Luistelukoulumme lauantain aloituskerta!!!
Luistelukoulumme alkaa syyskuun alusta! Tutustu
Harjoitukset:KÄYTÄVÄ
11:10-12:00
MARTTIS

Harjoitukset:AREENA
12:10-14:00
JÄÄ
Valvonta: Pinja
5
Harjoitukset:AREENA
8:30-10:30
JÄÄ
Valvonta: SelmaHelmapäivä
Harjoitukset:PEILISALI/KÄYTÄVÄ
10:45-11:45
OHEINEN

36
6
Harjoitukset:AREENA
15:10-16:00
JÄÄ
Valvonta: Veera
Harjoitukset:KÄYTÄVÄ / PEILISALI
16:15-18:15
OHEINEN / TANSSI
RYHMÄ 1 16:15-17:15 MARTTIS 17:30-18:15 OHEINEN 
7
Tapahtuma:17:30 Luistelukoulumme tiistain aloituskerta!!
Luistelukoulumme alkavat syyskuun alussa! Tutustu
Harjoitukset:AREENA
14:40-15:30
JÄÄ
Valvonta: Monna
Harjoitukset:KÄYTÄVÄ
15:45-16:30
OHEINEN

8
9
10
Harjoitukset:HH
15:10-16:30
JÄÄ
Valvonta: Nenna
Harjoitukset:KÄYTÄVÄ
16:45-17:45
OHEINEN

11
Harjoitukset:HYRYLÄ
12:35-14:00
JÄÄ
Valvonta: SanniHarkkapakko 11.-18.9
Harjoitukset:HYRYLÄ PEILISALI
14:15-15:15
OHEINEN

12
Harjoitukset:AREENA
8:30-10:30
JÄÄ
Valvonta: NellaHelmapäiväHarkkapakko 11.-18.9
Harjoitukset:PEILISALI/KÄYTÄVÄ
10:45-11:45
OHEINEN

37
13
Harjoitukset:AREENA
15:10-16:00
JÄÄ
Valvonta: SaanaHarkkapakko 11.-18.9
Harjoitukset:KÄYTÄVÄ / PEILISALI
16:15-18:15
OHEINEN / TANSSI
RYHMÄ 1 16:15-17:15 MARTTIS 17:30-18:15 OHEINEN 
14
Harjoitukset:AREENA
14:40-15:30
JÄÄ
Valvonta: Emilia P.Harkkapakko 11.-18.9
Harjoitukset:KÄYTÄVÄ
15:45-16:30
OHEINEN

15
16
17
Harjoitukset:HH
15:10-16:00
JÄÄ
Valvonta: EllaHarkkapakko 11.-18.9
Harjoitukset:KÄYTÄVÄ
16:15-17:15
OHEINEN

18
Tapahtuma:10:00 TTK 35 -vuotta Luistelusynttärit!!!
Seuramme täyttää 35 vuotta! Juhlistamme suurta päivää lauantaina 18.9. yhdess
Harjoitukset:HH/AREENA
9:00-12:00
OHEINEN+JÄÄ+ESIINTYMINEN
9-9:45 OHEINEN 
19
Harjoitukset:AREENA
8:30-10:30
JÄÄ
Valvonta: IsabelHelmapäivä
Harjoitukset:PEILISALI/KÄYTÄVÄ
10:45-11:45
OHEINEN

38
20
Harjoitukset:AREENA
15:10-16:00
JÄÄ
Valvonta: Krislin
Harjoitukset:KÄYTÄVÄ / PEILISALI
16:15-18:15
OHEINEN / TANSSI
RYHMÄ 1 16:15-17:15 MARTTIS 17:30-18:15 OHEINEN 
21
Harjoitukset:AREENA
14:40-15:30
JÄÄ
Valvonta: Jade
Harjoitukset:KÄYTÄVÄ
15:45-16:30
OHEINEN

22
23
24
Harjoitukset:HH
15:40-17:00
JÄÄ
Valvonta: Milja
Harjoitukset:KÄYTÄVÄ
17:15-18:15
OHEINEN

25
Harjoitukset:HYRYLÄ
11:35-14:00
JÄÄ
Valvonta: Noomi
Harjoitukset:PEILISALI
14:15-15:15
OHEINEN

26
Harjoitukset:AREENA
8:30-10:30
JÄÄ
Valvonta: EnnaHelmapäivä
Harjoitukset:PEILISALI/KÄYTÄVÄ
10:45-11:45
OHEINEN

39
27
Harjoitukset:AREENA
15:10-16:00
JÄÄ
Valvonta: Wilma
Harjoitukset:KÄYTÄVÄ / PEILISALI
16:15-18:15
OHEINEN / TANSSI
RYHMÄ 1 16:15-17:15 MARTTIS 17:30-18:15 OHEINEN 
28
Harjoitukset:AREENA
14:40-15:30
JÄÄ
Valvonta: Petra
Harjoitukset:KÄYTÄVÄ
15:45-16:30
OHEINEN

29
30
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/mopox/calendar/ical.php?cal=IceMelody_8439
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita