TTK etsii yksinluisteluvalmentajaa
20.6.2021 19:50 Uutiset / Etusivu

TTK etsii yksinluisteluvalmentajaa

Etsimme tavoitteellista ja ammattitaitoista yksinluisteluvalmentajaa vahvistamaan Paiun ja Anskun tiimiä Teron suunnatessa kohti uusia haasteita. Tehtävänkuva on päätoiminen.

Työ sisältää:

  • eri-ikäisten luistelijoiden taitojen määrätietoista kehittämistä seuran valmennuslinjan mukaisesti
  • tiimityötä
  • viikonlopputyötä, kilpailumatkoja
  • seuratoiminnan kehittämistä

Työssä menestyminen edellyttää kokemusta ja näyttöjä SM-tason yksinluistelijoiden valmentajana toimimisesta sekä vähintään taitoluisteluvalmentajan tason II koulutusta. Odotamme hakijalta innostusta laadukkaaseen taitoluisteluvalmennukseen, valmiuksia pitkäjänteiseen työskentelyyn sekä hyviä yhteistyötaitoja. Omaan työnkuvaan on mahdollista vaikuttaa omiin valmiuksiin ja vahvuuksiin perustuen.

Tarjoamme innostavan ja uudistuvan työympäristön voimaakkasti kehittyvässä Vantaan kasvukeskuksessa.

Kiinnostuitko? Voit kysyä tehtävästä lisää seuran puheenjohtajalta Jukka Nikkilältä sähköpostitse toimisto.ttk@gmail.com tai puhelimitse 0405208080. Lähetä vapaamuotoinen hakemuksesi, CV ja palkkatoiveesi 30.6. mennessä sähköpostitse tähän samaan osoitteeseen.


   
Lisää uutisia
Tikkurilan Taitoluisteluklubi ry
Kategoriat