2022 TTK Gaala


TTK Gaala

TTK Gaala kruunaa kauden 2021-2022 seuramme upeiden luistelijoiden tanssillisilla esityksillä. Tervetuloa juhlistamaan kanssamme kauden päättymistä ja nauttimaan taitavista esityksistä paikan päällä täysin uudenlaisessa, interaktiivisessa showssa!

Taiteellinen tiimimme Marttaleena Nikkari, Janniina Pärssinen ja Elina Kuutti ovat suunnitelleet upean esitysten kokonaisuuden, joihin taitavat valmentajamme luovat luistelijoillemme huikeat koreografiat.

TTK Gaala will be the hilight of the season 2021-2022 for all skaters in our club. They will present us amazing choreographies! You are very welcome to join us and enjoy performances full of dancing and joy.

Our artistic team Marttaleena Nikkari, Janniina Pärssinen and Elina Kuutti has planned this interactive show and all our skillful coaches have taking part in designing the choreographies.

Valokuvia/Photos
   
Lisää uutisia
Tikkurilan Taitoluisteluklubi ry
«  Toukokuu   »
Kategoriat