Etsimme TTK:n tukijoita vuodelle 2020
25.2.2020 7:49 Uutiset / Etusivu

Etsimme TTK:n tukijoita vuodelle 2020

Tervetuloa TTK:n yhteistyökumppaniksi

Vielä ehdit mukaan!

Etsimme vuodelle 2020 useita yhteistyökumppaneita tukemaan toimintaamme. Tarjoamme kumppaneillemme näkyvyyttä näytöksessä, kausijulkaisussa ja somessa eri hintaisten pakettien muodossa. Tukipaketti Läpimenon ostanut tukijamme saa näkyvyyttä myös harjoitusaikataulusivulla, jota arvion mukaan käydään katsomassa noin 50 000 kertaa vuoden aikana.

Nopeimmat tukijat ehtivät saada ilmoituksensa mukaan kevätnäytöksessämme Cinderella - Tuhkimon tarina 29.3. ilmestyvään seuran kausijulkaisuun. HUOM! Kausijulkaisua varten materiaalit tarvitsemme 5.3. mennessä, jotta ne ehtivät ajoissa painoon!

Tarkemmat tiedot tukipaketeista löydät TÄÄLTÄ.

Toivomme kaikkien seuramme jäsenten kartoittavan omaa kontaktiverkostoaan ja tarjoavan mahdollisuutta tavoittaa toiminnassamme mukana olevat noin 1000 ihmistä, sekä vielä laajempi joukko someseuraajiamme.

Jotta vältämme päällekäisyydet, toivomme kontaktoitujen organisaatioiden lisäämistä yhteiseen TTK KONTAKTILISTA2020 -taulukkoon ja sen välilehdelle KONTAKTILISTA 2020.

Tukijat voivat lähettää tarkemmat yhteystietonsa, laskutusohjeet ja logomateriaalit sähköpostitse osoitteella: toimisto.ttk@gmail.com

Yhdessä saamme paljon aikaan

Ystävällisin terveisin
TTK:n hallitus   
Lisää uutisia
Tikkurilan Taitoluisteluklubi ry
«  Lokakuu   »
Kategoriat